top of page

DOPRAVA

DOPRAVA

• Osobní odběr

Zboží je možné si prohlédnout a vyzvednout pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě. Pokud si objednáte zboží na webových stránkách a zvolíte možnost osobního odběru napíšeme Vám email a domluvíme se na termínu.

• PPL Kurýrní služba na adresu
Kurýr společnost PPL Vám zboží obvykle doručí následující den od podání zásilky. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o předpokládaném čase doručení. Změnit čas a den doručení lze na webových stránkách přepravce.

• PPL Parcel Shop
Zásilku vám zašleme do zvoleného výdejního místa společnosti PPL tzv. Parcel Shop. Nejbližší Parcel Shop naleznete na https://www.ppl.cz/co-jsou-vydejni-mista. Toto zvolené místo napiště do poznámky pod Vaší objednávkou. Jakmile bude zásilka připravena k výdeji, obdržíte email a SMS .


• Zásilkovna na adresu
Kurýr společnost Zásilkovna Vám zboží obvykle doručí 1-2 dny od podání zásilky. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o předpokládaném čase doručení.


• Zásilkovna
Zásilku vám zašleme na zvolené výdejní místo společnosti Zásilkovna. Nejbližší Zásilkovnu naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Toto zvolené místo napiště do poznámky pod Vaší objednávkou. Jakmile bude zásilka připravena k výdeji, obdržíte email a SMS .


• Doba doručení
Při platbě kartou a dobírkou odesíláme zboží nejpozději do druhého dne od provedení objednávky. Při platbě bankovním převodem odesíláme zboží nejpozději druhý den od připsání platby na účet.

bottom of page