top of page

DOPRAVA

DOPRAVA

• Osobní odběr

Zboží je možné si prohlédnout a vyzvednout pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě. Pokud si objednáte zboží na webových stránkách a zvolíte možnost osobního odběru napíšeme Vám email a domluvíme se na termínu.

• PPL Kurýrní služba na adresu
Kurýr společnost PPL Vám zboží obvykle doručí následující den od podání zásilky. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o předpokládaném čase doručení. Změnit čas a den doručení lze na webových stránkách přepravce.


• Zásilkovna na adresu
Kurýr společnost Zásilkovna Vám zboží obvykle doručí 1-2 dny od podání zásilky. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o předpokládaném čase doručení.


• Zásilkovna
Zásilku vám zašleme na zvolené výdejní místo společnosti Zásilkovna. Nejbližší Zásilkovnu naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Toto zvolené místo napiště do poznámky pod Vaší objednávkou. Jakmile bude zásilka připravena k výdeji, obdržíte email a SMS .


• Doba doručení
Při platbě kartou nebo přes Paypal odesíláme zboží nejpozději do druhého dne od provedení objednávky. Při platbě bankovním převodem odesíláme zboží nejpozději druhý den od připsání platby na účet.

bottom of page